Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sunshine – Moonshower And Razorblades

25. 5. 2007
ObrazekČeská kapela nemá mnoho šancí na úspěch. Buď se stane lokální hvězdičkou, kterou si hýčká některý z našich nečtených hudebních magazínů, anebo to zkusí venku. Zatím každý, kdo to venku zkusil, shořel a byl rád, že si ho ještě všímají u nás.
Sunshine na to šli od lesa. Vydali vynikající album u zahraničního labelu a k nám se dostali prostřednictvím pobočky velkého vydavatele. Hrají v zahraničí, mají posluchače venku a u nás se na ně dívá jako na originální a naprosto nepochopitelný úkaz.
Sunshine přišli na naše poměry s velmi profesionálně vyprodukovaným kytarovým zvukem, který nepostrádá nic ze své dravosti, hrají si s elektronickými mašinkami a drtí do nás svoji muziku. Až metalická energie se tříští o efekty, které odkazují na prvky taneční hudby a industriálu. Sunshine jsou fantastickým prozřením na české hudební scéně. Až si zase pohrobci estrád a pseudoklubové scény rozdělí sošky nazvané Anděl, měli by si pak všichni doma poslechnout tuhle desku a říci si: Jsme jen ubohá hovada.

9/10
VictimIsAnotherNameForLover
What You´ve Got
Victoria´s Secret Blackmail
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář