Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prime

13. 4. 2007

ObrazekFotografka Rafi (Uma Thurman) je atraktivní žena těsně před čtyřicítkou. Po rozvodu řeší zklamání z mužů se zkušenou psycholožkou Lisou (Meryl Streep). Ta jí poradí, aby si našla takového milence, který jí zase vrátí chuť do života.
A tak se Rafi seznámí s okouzlujícím Davidem (Bryan Greenberg). Fantastický milenec je však o 14 let mladší! Přesto, nebo právě proto, Rafi na pravidelných setkáních s Lisou září štěstím a při konverzaci zabíhá až do těch nejintimnějších detailů mileneckého vztahu. Lisa je spokojená s pozitivním vývojem své klientky. Její klid ale vezme rychle za své v okamžiku, kdy zjistí, že oním ideálním mužem je její vlastní syn!
Vesměs nadprůměrnou komedii natočil režisér a scénárista v jedné osobě, Ben Younger, který se předtím uvedl nijak výrazným snímkem Riziko. Nyní se ale obklopil natolik silnými spojenci, že prostě nemohl zcela propadnout. Prime je totiž doslova a do písmene hereckým koncertem Umy Thurmanové a Meryl Streepové, které se dokázaly mistrovsky vypořádat s místy nejistou režií i klišé nástrahami dané předlohy.

7/10

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář