Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pan rosnička

5. 5. 2007
Obrazek Být takovou "rosničkou" u nás v republice je záležitost odbarvovače na vlasy a co nejkratších minisukní. Být rosničkářem v Los Angeles je trapné, jelikož je tam vlastně pořád stejně. Ale takový rosnička-man v Chicagu, to je jiný kafe. Na toho denně spoléhá celé město. Je to celebrita c velkým cé. Ale nedej bože, když se splete.
Dave Spritz (Nicholas Cage) je moderátorem televizního počasí v rodném Chicagu. Zatímco jeho profesní kariéra se ubírá tím nejlepším směrem, jeho osobní život je v troskách. Prožil bolestný rozvod, má problémy se svými dětmi a jeho otec onemocněl. Balancuje mezi optimismem a depresí a hledá sám sebe. V pravý čas se mu naskytne možnost práce v New Yorku. Pomůže mu to v jeho problémech?
Rok starý americký snímek z nepochopitelných důvodů neprošel tuzemskými kiny a vychází rovnou na DVD. Přitom jde o jeden z nejvydařenějších melodramatických filmů poslední doby, kterému nechybí ostrý humor i silné emotivní scény.
Na disku jsou přidány více než hodinové bonusové materiály. Od klasických hereckých, režisérských a dalších komentářů přes hudbu, výtvarné styly a barvy až po minidokument o tom, jak se člověk vůbec může dostat k práci "předpovídače" počasí.

Film 8/10
DVD 8/10

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář